Batůžky pro malé výletníky

Máte doma malé dítko, kterému nedělá problém delší chůze, a proto toho využíváte na delší procházky a nejrůznější výlety? Nebo jezdí k babičkám na návštěvu a na přespání? I pro tyto příležitosti se hodí nějaké to menší zavazadlo, do kterého se vašemu dítěti vejde to nejnutnější. Ideálním řešením pro nejmenší děti je batůžek v praktické velikosti.
Batoh s krtečkem se hodí jak pro kloučky, tak i pro holčičky. Má pěkný barevný design s oblíbenou pohádkovou postavičkou, kterou zná snad každé malé dítě.
dětské batohy
NA VÝLET S RODIČI I SE ŠKOLKOU
Děti častokrát jezdívají na výlety nejen s rodiči, ale také se školkou. Proto se vám pro dítě školkou povinné bude nějaký ten ruksak na svačinu s sebou na výlet hodit.
Pořiďte vašemu dítěti některý z krásných barevných batůžků s motivem krtečka nebo jeho kamarádky myšky a uvidíte, že bude nadšené. Jak rádo si pak sbalí svoje důležité věci na výlet, návštěvu nebo na dovolenou. Malí výletníci se tak budou moci hned cítit důležitě jako dospěláci a mít při sobě neustále svačinu nebo oblíbenou hračku.
děti na výletě
Dětské zavazadlo na dovolenou nebo na přespání k prarodičům
Pokud sháníte o něco větší zavazadlo, které by si vaše ratolesti mohli vzít na dovolenou nebo třeba na prázdniny k prarodičům, pak je praktickým řešením větší ruksak, který disponuje madlem a kolečky. Do takovéhoto zavazadla už se toho vašemu dítěti vejde o poznání více. Může si tak na dovolenou nebo na prázdniny přibalit i oblečení, oblíbenou hračku a další potřebné věci. A když je pro dítko ruksak příliš těžký pro nošení na zádech, jednoduše ho uchopí za madlo a může ho vézt na kolečkách. Toto praktické řešení oceníte na různých cestách, ať už autem nebo letecky.
Pořiďte vašim malým výletníkům krásný batůžek s krtečkem, který budou rádi a hrdě nosit, ať už se s nimi právě budete chystat kamkoliv.