Chorvatsko 2018 autobusem – poznejte krásu pláží a křišťálového moře

Země bohatá na přírodní krásy, archeologické památky a spoustu krásných ostrovů a ostrůvků. Chorvatsko je kouzelným místem. Je nejvyhledávanější destinací pro české turisty, ale také do této lokality rádi jezdí Slováci, Němci, Poláci či Maďaři. Značná část se každoročně vrací.
chorvatské vodopády.jpg
Jestliže plánujete dovolenou, věřte, že Chorvatsko 2018 autobusem, je správnou volbou! Veškerá pozitiva hovoří za vše. Jedná se o jednu z nejkratších cest za poznáním pláží, krásy moře a to vše za velmi přijatelnou cenu. Chorvatština je přeci jen podobná češtině, tudíž není potřeba se obávat jazykové bariéry. Dalším faktem je, že potkáte mnoho Čechů v této destinaci. Zkrátka se jedná o dovolenou v zahraničí, kde se zároveň bez problému domluvíte česky.

Další výhodou je příjemné a přijatelné klima. Nejen v samotném centru se nachází překrásná příroda, kterou si zamilujete. Chorvatsko je místem poskytující možnosti pasivního i aktivního odpočinku, turistických aktivit.

Gastronomická velmoc

Kuchyně je inspirována středomořskou tradicí, tak i mnoha okolními vlivy přes Rakousko až Maďarsko. Země bohatá na pokrmy z ryb a mořských plodů. Lahodná jsou místní vína. Vynikající jsou zdejší ovčí sýry či sušená šunka nebo olivy.

Místo, kde to v létě žije ve dne i v noci. Zábavné plážové akce, hudební, filmové i divadelní festivaly. Jsou zde zcela běžné plážové akce s bary, koncerty a nočními party.
plážové židle.jpg

Ideální volba pro dopravu

Teď již zbývá jen poslední a to zajistit si Chorvatsko 2018 autobusem tam i zpět. Můžete se spolehnout na komfort jízdy moderními autobusy, které jsou vybaveny klimatizací, polohovatelnými sedadly. Nechybí občerstvení v podobě studených i teplých nápojů. Aby cesta lépe ubíhala, můžete sledovat filmy na DVD. Samozřejmostí je i internetové připojení. Teď už si jen vybrat termín a těšit se na letní dovolenou strávenou u křišťálově modrého moře.