Domácí důl

Kryptoměny jsou stále poměrně novou záležitostí. Jejich hlavní předností a tím, co žene dopředu poptávku po nich je, že jsou zcela anonymní a že se vývoj jejich kurzu nedá ovlivnit žádnou z centrálních bank ani jinou autoritou. V současné době nejsou příliš regulované, ačkoliv mnoho zemí už přistoupilo k některým pravidlům upravující obchod, držení a zisky z kryptoměn.

druh kryptoměny

Vydělejte na kryptoměně
Když je něco nové a teprve se to dostává do povědomí dalších lidí je velkou šancí, že můžete získat zajímavé peníze. Investice do kryptoměn je sázkou na jejich budoucí vývoj kurzu. Ten se v současnosti mění tak dramaticky, že se během několika hodin může z vaší investice stát velmi ziskový podnik. Ti, co s kryptoměnou obchodují vám potvrdí, že se během jednoho dne snadno kurz změní i o dvacet nebo dokonce třicet procent. Jinými slovy, když ráno nakoupíte za deset tisíc korun, odpoledne už můžete prodávat za třináct tisíc. To vše v průběhu několika málo hodin. Samozřejmě kde jsou vysoké zisky, jsou i vysoká rizika. Proto se část lid nepouští do obchodování s kryptoměnou, ale do její těžby. Oblíbenou záležitostí je ethereum těžba, protože nepotřebujete tak složité zařízení jako pro těžbu bitcoinu.

sklenice vody

Vše u vás doma
Pro těžbu kryptoměn potřebujete některé speciální zařízení. Záleží na typu měny. Nejsložitější zařízení je pro těžbu bitcoinu. Ta se v současné době už pomalu přestává vyplácet, vzhledem k rostoucím nákladům na energetickou náročnost. Můžete si i snadno spočítat, zda na těžbě měny vyděláte a za jak dlouho se vám vložená investice vrátí. Výpočet vás jistě přesvědčí o tom, že vložená investice se rychle vrátí. Vyplatí se být o krok před ostatními a mít některou z kryptoměn bezpečně uloženou ve své elektronické peněžence. Už jste si nějakou založili? Vyberte si tu, která nabízí možnost ukládání hned několika typů kryptoměn.