Dopřejte si to nejlepší

První možností je se za divadlem prostě vypravit. Že jezdit stovky kilometrů, abyste viděli jedno divadelní představení, je nesmysl? Pojměte to jako celou dovolenou. Vyrazte na prodloužený víkend, prohlédněte si město, a večer jděte na představení. Není to sice ta nejlevnější varianta, ale život je příliš krátký na to, abyste si takovouto radost čas od času neudělali. Bojíte se, že nebudete rozumět? Mnoho představení se dnes již hraje s anglickými titulky, takže pokud anglicky alespoň trochu vládnete, neměli byste mít problém. Kromě toho, dobrý herec vás do děje vtáhne tak jako tak. A pokud vyrazíte na operu, máte vystaráno, ty se obvykle zpívají v originále.
 ohio divadlo
Stává se ale, že vyrazit přímo na představení není možné. Buď je to proto, že divadlo je opravdu, opravdu daleko, nebo jsou lístky vyprodané na rok dopředu, nebo máte nějaký vlastní důvod. V takovém případě se nabízí přenos v kině. Ve snaze přitáhnout nové diváky si totiž v posledních letech mnoho promítacích sálů oblíbilo přenosy z divadelních představení. Koupíte si lístek do kina, usadíte se, a máte možnost sledovat přímý přenos z kusu, který se hraje tisíce kilometrů od vás. Výhody jsou nasnadě. V kině se na vás nikdo nebude divně koukat jen proto, že jste přišli v džínách a triku, klidně se u sledování můžete ládovat pop cornem a spát budete ve své vlastní posteli. Takže stačí najít nejbližší kino, které tuto možnost nabízí, a vyrazit.
 stavby v Budapešti
Že to máte daleko i do multiplexu? Naštěstí pro vás, mnoho divadelních souborů pořádá zájezdové představení. Jistě, londýnský West End k vám do města asi nepřijede, ale mnoho ansámblů tráví část roku na cestách po menších štacích, a vy máte tak šanci užít si něco skvělého divadla. Chce to samo sebou mít oči na stopkách, protože bývá rychle vyprodáno, ale máte šanci užít si show pár metrů od vašeho domu, v důvěrně známém prostředí.