Ejaculatio praecox


Latinský název článku jsem volil úmyslně. Jedná se totiž o nemoc mužů ve středním věku. Ve své podstatě je jen těžké říci, zda jde vůbec o nemoc. Nebolí to, ale může to muže či mladíka řádně frustrovat. Na poluce již asi zapomněli, a proto je tento nečekaný jev překvapí. Zpočátku se to ještě dá omluvit tím, že je s dívkou poprvé či podruhé a toto se stává poměrně běžně i naprosto normálním jedincům. Teprve pokud se tento jev opakuje, lze hovořit a jisté nedokonalosti erotického života. Muž sice vyvrcholení dosáhne, ale žena nemusí být jaksi spokojena. A pokud se to stává v manželském loži, je zde důvod s tím něco udělat.

mladý muž

Ložnice jako taková je soukromí každého páru a ten se snaží, aby zde všechno klapalo. Jenže právě ta „nemoc“ z nadpisu článku tomu brání. A styk prostě nemůže být dokonalý. Samozřejmě si o tom musí oba promluvit, jinak nemá celá situace řešení. Jedině vyzkoušet některý ze znecitlivujících gelů. Popřípadě nějaké tabletky, takzvané inhibitory, které předčasnému výronu zabraňují. Jednou z takových látek je dapoxetin, který obsahuje většina prášků. Tyto léky jsou na vysoké úrovni a nebyly zaznamenány žádné komplikace. Jen je nutno při jejich pořizování dávat bedlivý pozor, kde je vlastně člověk nakupuje.

mladý pár

Právě v této branži řádí podvodníci jako najatí, protože moc dobře vědí, že jsou v podstatě nepostižitelní. Kupující sám si jen těžko půjde kamkoli stěžovat a i kdyby, nikdy neprokáže s jistotu nefunkčnost koupené věci. Ono je totiž známo, že ne všechny léky budou účinkovat na každého naprosto stejně. Podvodníci to moc dobře vědí, a proto jsou schopni prodat cihlový prášek jako papriku a jakékoli placebo jako inhibitor. Proto je třeba nakupovat pouze u osvědčených prodejců. Na jednoho z nich je zde v článku o něco výše odkaz. Po kliknutí na něj se dozvíte o mnoho více informací.