Erotické masáže jsou širokospektrální procedurou

Co si představit pod pojmem „erotická masáž“ a co lze očekávat po vstupu do masérského salónu?

Nechte se hýčkat a masírovat tam, kde je vám to příjemné

Erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz nemusí být striktně o vztyčení penisu, o jeho důkladném prokrvení a mohutném výstřiku spermatu, je to procedura, která dává nám všem úžasné možnosti využití. Stačí jen trochu se informovat, vybrat si masérku, která nás oslovuje, a požádat ji o laskavost, zda by věnovala pozornost některým tělesným partiím o něco více.

nahá dívka

Vlasatá část hlavy – laskání jemnými dívčími prstíky ve vlasech dovede vzbudit nebývalé uvolnění a rozkoš, pokud bude masérka ochotna vám vaše přání vyplnit, vyzkoušejte to, stojí to za to. Je to perfektní zbraň proti stresu, vnitřnímu napětí a stažení a později pak můžete přikročit k jiným technikám, s nimiž vás dívka dovede až na vrchol.

hezká dívka

Hýždě – masírování hýždí uvolňuje mnoho psychických bloků, které se ukládají v podvědomí v průběhu života. Je to dokonalá technika a kdo ji zná, může ji provádět v partnerském soužití třeba denně. Pokud jste to nikdy nezkoušeli, můžeme vřele doporučit každému, bez rozdílu věku a pohlaví.

Břicho – prokrvení pokožky břicha zlepšuje krevní oběh, trávení, urychluje koloběh lymfy v těle a tím posiluje imunitu. Když se provádí jemně, může být vhodnou předehrou k masáži prostaty a ke klasické masáži penisu. Masáž penisu se současným hlazením spodní části břicha včetně pupíku může přivodit nebývale silné orgasmy.

Chodidla – některé masérky vám mohou masírovat i chodidla, je to dokonalá reflexní zóna, jejíž body stimulují jednotlivé orgány a části těla velmi výrazně. A chcete-li zvýšit sexuální touhu a vylepšit kvalitu vyvrcholení, požádejte masérku, aby se určitý čas věnovala vašim patám, hlazení pat má totiž souvislost s reflexními nervovými zakončeními pohlavních orgánů.