Los Angeles jako cíl dovolené

Ze spletitého a rozlehlého letiště v Los Angeles, kam jste se dostali s levnou letenkou los angeles.

Z letiště se musíte dopravit do města, a tak před vámi stojí rozhodnutí, jaký způsob dopravy zvolit. Pokud spěcháte, určitě se vyplatí nasednout do autobusu Flyaway. Najdete jej na zelených zastávkách. Určitě můžete zkusit i metro anebo lokální autobusy.

Co pěkného si na dovolenou naplánovat

Nemůžete být na dosah od krásných pláží a nenavštívit je. Určitě jste je už mnohokrát viděli ve filmech, seriálech nebo časopisech a teď máte možnost si je prohlédnout. Nebuďte ale překvapení, že ani v horkých dnech se nedočkáte příjemné teploty vody. Budete si připadat jako na otužovacím táboře. V létě má voda pouhých 20 °C a v zimě maximálně 14 °C. Pláže jsou ale krásně upravené, čisté a plné kulturního vyžití. Můžete zde strávit báječný den i bez koupání.

santa-monica-

Filmová turistika

Mnoho lidí přijíždí do Los Angeles za jediným cílem. Chtějí vidět celebrity, a filmová studia. Tam se naskytne možnost nahlédnout trochu pod pokličku slavných hollywoodských trháků. Ve filmových studiích na návštěvníky čeká zábavná show, spousta atrakcí, a především noho důvěrně známých míst z oblíbených filmů a seriálů. Která žena by si nechtěla projít třeba ulici plnou hroznů fialových květů, která byla v jednom populárním seriálu a které dítě by se nechtělo zatoulat do magického světa jedné kouzelnické školy.

hollywood-

Na své si přijdou i milovníci nakupování

Pro inspiraci si určitě můžete projít Beverly Hills, ale nad cenami se budete potit, proto neváhejte a na nákupy se vydejte do některých lidových obchodních center. Najdete zde určitě vše, co potřebujete a neutratíte celý rozpočet dovolené.

Můžete si zajít i na sportovní akce

Pro fanoušky sportu, a především baseballu se naskytuje příležitost zajít se podívat na domácí Dodgers. Hokejisti si zase mohou posvítit na Los Angeles Kings.