Narozeninová oslava jinak

Je před vámi velký den vašeho dítěte a vy si nevíte rady, kde uspořádat tu nejlepší narozeninovou oslavu, kde by se s dětmi skvěle bavili a přitom se pořádně vyřádili?

DSC8007

Potřebujete vhodný program, který by je nadchnul a nějaké menší občerstvení, aby se při zábavě mohli občerstvit a nabrat nové síly? Už nehledejte mi máme pro vás to nejlepší. Děti si užijí adrenalinovou zábavu a vy se stanete hrdinou nejlepší narozeninové oslavy. Nabízíme vám zábavu, u které děti nemusí sedět doma u počítačů, ale vyzkoušet si hru přímo na živo. Narozeninová oslava v laser games Praha je skvělou volbou. Děti budou nadšeni a vydají ze sebe spoustu energie. budou se moci občerstvit nebo se zabavit před hrou naší klasikou takzvaným hospodským fotbálkem nebo vyzkoušet náš Xbox. Zkrácení času před samotnou hrou určitě přijde v hod a dětem čas pěkně uteče. A na co se ratolesti mohou všechno těšit? To vám rádi přiblížíme. Máme u nás dvě arény a celkem jedenáct typů her. Některé jsou tvořeny pro skupiny a některé kde každý hráč hraje sám na sebe. Každá hra má určené v jaké aréně může probíhat a co všechno k ní budete potřebovat. Některou hru si více přiblížíme, abyste věděli do čeho jdete. Hry jsou rozděleny podle složitosti a zkušeností na začátečníky, pokročilé a experty. Aby se mohli účastnit všichni.

labyrint (39)

Vybrali jsme hru agenti, která je určena pro začátečníky. V této hře hraje každý sám za sebe, nemůžete se spolehnout na zbytek týmu, protože žádný není. Na začátku hry jsou všichni hráči na vestě označený modrou barvou a jakmile hra započne systém náhodně vybere agenty nebo agenta podle počtu hráčů. Agent má zvolenou červenou barvu. Cílem agentů je získat co nejvíce bodů, a to tím, že si udrží co nejdéle tento post. Ten mu může být ukraden modrými hráči, kteří ho zasáhnou. Když je hráč agentem získává za to kladné body. Cílem modrých hráčů je zastřelit červeného hráče a sebrat mu výhodu agenta. Hra není nijak složitá a pochopí ji každý. Modří hráči proti sobě nestřílí nejsou si navzájem cílem. Tuto hru je možné hrát v obou dvou arénách.Prohlédněte si naše partner-sponsored Glasses, s řadou možností, které vyhovují každému vkusu a rozpočtu, k dispozici ke koupi online