Proč hypotéka bez registru?

Když se člověk ocitne ve finančních těžkostech, potřebuje někdy podnikatelský a někdy spotřebitelský úvěr. To podle okolností. Peníze jsou takovému člověku zapotřebí, ovšem dostat se k nim často není nic snadného, zejména má-li člověk nízké příjmy a navrch dost možná i nějaký ten záznam v registrech dlužníků.
sloupečky z mincí

Co počít v takové chvíli?
Po marném běhání od čerta k ďáblu, tedy konkrétně od banky k bance, nakonec nejednou nezbyde jiné východisko, než se pokusit o štěstí v nebankovní sféře. Protože banka mají svá pevně daná kritéria a často žadateli nevyhoví. Na rozdíl právě od nebankovních společností, kde je pověstná hypotéka bez registru k mání i pro ty, kdo by jinde neměli ani špetku naděje.
kufr s dolary

Takové hypotéky bez registru se totiž vyznačují nejednou předností.
I) Třeba tím, že se poskytují proti zástavě nemovitosti, takže jsou tu menší nároky jak na žadatelovy příjmy, tak případně na záležitosti týkající se registrů. Člověk poskytne nemovitou záruku a ta je dostatečnou na to, aby se nikdo klientovi zbytečně nešťoural v ryze soukromých věcech. Dokonce ani běžící exekuce nemusí být překážkou. A pokud snad člověk nesplňuje ani minimální nároky, co se příjmů týká, může přijít i s někým, kdo je na tom lépe a bude jeho spoludlužníkem.
II) Půjčka může dosáhnout nějakých sedmdesáti procent hodnoty oné zmíněné nemovitosti, může tedy dosáhnout i značné výše.
III) Po vyplnění online formuláře a zaslání několika snímků oné nemovitosti e-mailem už vše zařizuje poskytovatel sám a činí tak velmi rychle, takže se není třeba obávat žádných složitostí ani čekání.
IV) Přičemž se ani nic neplatí předem.
V) Půjčené peníze lze použít na cokoliv, co si jeden jenom usmyslí, nejsou tu žádná omezení.
VI) Lhůta pro vrácení může být nastavena klidně i velice dlouhá, až třicetiletá, čímž se daří snížit splátky na velice přijatelnou částku. A ani úroky tu nejsou nijak drakonické.
vějíř z dolarovek
Takže tu zřejmě uspějete i vy. Pokud potřebujete peníze a jinde nad vámi ohrnují nos. Tady nikoliv.