Prozkoumejte lépe svá těla prostřednictvím masáží


Někteří lidé se v průběhu svého života setkávají pouze s omezenými projevy sexuality a zaměřují se v první řadě na genitálie. Dosahují sice orgasmu, ale ochuzují se tím o mnoho dalších významných projevů rozkoše. Lidské tělo nebylo stvořeno pouze proto, abychom se se svou vášní zaměřili na oblast rozkroku, ňader a úst, možná se vám bude zdát příliš přehnané tvrzení, že cesta k rozkoši vede i skrze jiné části těla, co zdánlivě se sexualitou vůbec nesouvisí, ale co propojují fyzické tělo s naší duší. Sexualitu bychom mohli vnímat jako výměnu informací mezi dvěma jedinci a informace – to je energie, která souvisí s podvědomím, tedy s naším pravým „já“.

dívka v posteli

Chcete-li lépe poznat své fyzické tělo a jeho souvztažnosti s duchovní složkou osobnosti, měli byste se zajímat i o tělesné doteky zejména v místech s koncentrovanějším počtem nervových vláken. Na tento fenomén se podrobně soustředí maséři, ale ne všichni se zaměřují na sexualitu jako takovou. Většina z nich se věnuje masážím relaxačním a sportovním, ale my bychom vás rádi upozornili na masáže velmi jemné, tzv. motýlí terapii.

ženské oko

Motýlí masáže se provádí velice jemnou technikou hlazení, která uvolňuje psychické blokády, a mimo jiné se postará i o prodloužení erekce. Velmi dobře se kombinuje s adaptogenními bylinkami, kam patří Ženšen a Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), kdy zatímco bylinky působí jako afrodiziakum s podporou tvorby testosteronu, masáž dotyčného naladí a maximálně uvolní. Je-li partnerka šikovná, takto lze docílit i vícečetného mužského orgasmu a milování prodloužit na několik hodin.

Velmi účinné jsou jemné motýlí masáže zátylku, vlasaté části hlavy, ramen, třísel a zejména chodidel, kde je nervových vláken enormní množství. Masáže je vhodné provádět v rámci milostné předehry střídavě jeden druhému a co se týče prostředí, je vhodné pouze tlumené osvětlení (svíčka), kvalitní aromatické rostlinné oleje a naprosté ticho (vypnutý mobil, TV a počítač).