Splněný sen

A je to tady. Etapa na kterou jsme se těšili celou tu dobu, kdy jsme začali stavět svůj vysněný dům. Konečně máte hotovo a teď nastává ta příjemná chvíle, kdy budete konečně moct své vysněné bydlení zařizovat podle svých představ. Už máte dlouho představu kde budou jednotlivé místnosti a stačí je jen zařídit. Je fajn si ten váš nápad namalovat třeba na papír a řídit se podle toho. Nebo v dnešní online době, si můžete vyhledat program, který vám s tímhle vším pomůže a vy budete přesně vidět jak bude třeba vypadat vaše kuchyně, jídelna, obyvák, ložnice, koupelna a nebo i dětský pokojík.

kuchyn

Pokud tedy ale nejste ten typ nadšence, který se hrne do nějakých designu. Vůbec to nevadí, máte možnost využít bydesing.cz. A o co se vlastně jedná? Jedná se o interiérové studio, na které se můžete obrátit podle vaší potřeby. Pomohou vám přímo s řešením vašich místností, když si nevíte rady. Nebo vlastně vy sami víte, nebo máte alespoň představu. Jenom že bohužel si to nedokážete představit a zrovna programům na design neholdujete, nebo jen prostě stále bojujete s prostorem, který máte k dispozici a nejste si jistí zda je to to pravé.

sedací souprava

A jak to tedy celé funguje?

Vy sami si navrhnete interiér a se svými požadavky se obrátíte na tým designeru, kteří se vynasnaží co nejvíce vaším požadavkům vyhovět. Zde bude kladený důraz na funkčnost místnosti, kvalitu, pohodlí a hlavně dle vašich finančních možností. U domluvené schůzky vše tohle proberete a pak dostanete konečný výsledek, který bude nejprve vytvořen 2D vizualizaci a pak následně pokud budete s návrhem souhlasit tak bude převeden do 3D vizualizace. Vše co budou designeři vytvářet, tak bude s vámi zkonzultováno, jde přeci o váš dům a hlavně jde o to, aby jste se tam cítili dobře vy.

Po veškeré konzultaci dostanete hotový návrh interiéru v Praze bydesign.cz a cenové nabídky na kompletní výbavu. Nemusíte se vůbec ničeho bát. Tyhle odbornice vědí co přesně dělají a vytvoří vám jedinečný design podle vašich představ.