Staňte se úspěšnými díky diáři!

Doller není jen tak ledajakým diářem. Dá se říct, že samotný diář této značky je tak trochu filozofie. Pokud se zajímáte, jak lze následný úspěch prostřednictvím tohoto pomocníka dosáhnout, čtěte dále, případně pro další informace nabízíme článek , se kterým se nepochybně ztotožníte.

diář

Co je to Doller?

Doller vymysleli dva mladí studenti ze Zlína. Jedná se o diář, který se v mnoha detailech a propracováních liší od ostatních diářů v papírnictví. Samotný papír, stužka avšak i koženka lemující onen diář jsou z velice kvalitních materiálů. Nenajdete v něm předepsaná data, svátky, tučné linky, které se občas bojíte přetáhnout. Naopak Doller nabízí univerzálnost a kreativním jedincům otevírá dveře dokořán. Pokud si jej pořídíte kupříkladu v únoru, nemusíte zoufat, že několik stránek s měsícem leden zanecháte prázdných. Každý měsíc má svoji „předstránku“, kde se nachází dvanáct čísel – vy si zaškrtnete ten měsíc, který právě probíhá. Takže pokud pořídíte Doller v únoru, zakroužkujete si číslo dva. Na dalších stránkách se nachází měsíční zapisování úkolů a poté týdenní. Zde máte políčka prázdná, tudíž je čistě na vás, od jakého dne začnete psát své poznatky a pomalu se posouvat ke svým snům.

kalendář

Fantazii se meze nekladou

Pokud vám nevyhovuje psaní, můžete kreslit. Jiní kreativci zase lepí do svých diářů fotografie či obrázky. Ten, kdo se duší cítí jako Jack Kerouac, jehož ruka se na bílém papíře stávala nezastavitelnou, si smí dovolit popsat stránek kolik chce, jak chce a vůbec to nevypadá špatně, ba naopak. Linky jsou totiž velice jemné a skoro přehlédnutelné. V každé kolonce pro daný den se nachází cíl, kterého hodláte pro daný den dosáhnout. Na konci měsíce se nachází stránka, na které shrnete své úspěchy a neúspěchy, co si myslíte, že se vám povedlo, zda se pomalu blížíte ke svým snům nebo jste stagnovali a příští měsíc to bude lepší.