Trápí vás porucha erekce? Odhalte příčinu svého problému

Dnes naštěstí existuje už spousty možností, jak zlepšit výkonnost vaší erekce. Pokud najdete mezi níže uvedenými příčinami takovou, která by zřejmě u vás mohla způsobovat tyto problémy, pokuste se ji co nejdříve odstranit a je dost možné, že se tak vyřeší i vás problém s erekcí.

Psychický stav

Ne nadarmo se říká, že celkový stav vaší psychiky zásadně ovlivňuje i váš zdravotní stav. Za poruchou vaší erekce může stát fakt, že trpíte psychickými problémy. Lidé trpící depresemi nebo jiným závažným psychickým problémem mají často s tímto odvětvím potíže. Nemusí se ale jednat pouze o tyto problémy, poruchu erekce můžou způsobit i úzkosti nebo prostě „jen“ přemíra stresu ve vašem životě. Pokuste se co možná nejvíce zmírnit úroveň stresu ve vašem životě a naučit se metody pro jeho zvládání. Pokud máte pocit, že vaše problémy svépomocí nezvládnete, vyhledejte pomoc lékaře.

deprese

Léky

Některé léky bohužel řadí mezi své vedlejší příznaky vliv na erekci u mužů. Často to jsou léky určené pro léčbu nemocí srdce, například vysokého tlaku nebo arytmie. Obdobné obtíže mohou způsobit i léky patřící mezi antidepresiva nebo určené pro snížení cholesterolu. Pokud takové léky užíváte, rozhodně je sami nevysazujte. Promluvte si se svým lékařem, zda by nebylo možné zvolit jinou alternativu.

zelenina

Životní styl

Životní styl ovlivňuje celkově naše zdraví a pokud je náš životní styl špatný, můžeme na sobě pociťovat jisté důsledky. Obezitu, únavu, nemoci srdce, ztrátu výkonnosti…nebo právě erektivní dysfunkci. Pokuste se změnit svůj životní styl. Jezte zdravě, hodně ovoce, zeleniny, mějte pravidelný pohyb, vyhýbejte se alkoholu a nekuřte. Pokud budete dodržovat tyto věci, může se snadno stát, že vaše libido se opět pozvedne i bez dalších opatření. Navštivte tyto stránky, pokud se chcete dozvědět více o tom, jak zvýšit erekci eresin.cz.