Užijte si vlny adrenalinu v žilách a společně se svými blízkými rozluštěte záhadné případy

Bojíte se rádi? Užijte si vlny adrenalinu v žilách a společně se svou rodinou, kolegy či kamarády vyřešte hádanky, nalezněte klíč a uprchněte ze spárů Samary, nebo společně rozluštěte případ dvojitého agenta.

Roztřesená kolena, strach, napětí a nakonec vítězný pocit společně rozluštěného případu a únik ze sklepení. Jak lépe stmelit kolektiv, ať už se jedná o rodinu, kolegy či skupinu přátel, než společným cílem? Tuto kolektivní hru nabízí Enigma Escape Pardubice.

Enigma Escape

Tento zážitek procvičí Vaši vzájemnou komunikaci, důvěru a utuží vztahy jak v rodinných kruzích, tak na pracovišti. Váš tým bude mít přesně 90 minut na vyřešení hádanek, nalezení správného řešení a následný postup ve hře, který Vás dovede k cíli. Tedy dostat se ven v časovém limitu. Vy a Váš tým si můžete zvolit, jaké dobrodružství chcete prožít.

Enigma Escape nabízí například případ Samara. Její videokazeta byla znovu objevena a zkopírována, nyní umírají obyvatelé Kolína a policie neví, co dál. Koroner přiznává, že tolik úmrtí s příčinou infarktu u mladých neviděl. Všichni mrtví mají ovšem jedno společné – byla u nich nalezena záhadná videokazeta. Jediné řešení je videokazetu zničit na místě, kde leží pohřbená Samara. Tato hra je vhodná i pro děti, je tedy skvělá na stmelení rodinné vazby.

Dvojitý agent

Enigma Escape také nabízí projekt Dvojitého agenta. Zde Vás čeká sklepení domu, postaveného za první republiky. V tomto domě se nachází konspirační byt, kam přicházíte rozluštit záhadné zmizení agenta George. Ten se Vám svěřil s tajnými informacemi k projektu s krycím názvem Hvězda. Projekt, který byl střežen Sovětským svazem, má za cíl ovládnutí světa. Kam ale zmizel agent George? Co znamená projekt Hvězda, a kde jsou ztracené plány? Tato hra Vás nutí přemýšlet, jednat kolektivně a spoléhat na své vědomosti. Váš tým má opět 90 minut na vyřešení této záhady a následný útěk před KGB.

Ať už si zvolíte kterýkoliv z případů, jistě Vás čeká nezapomenutelné dobrodružství. Společně s Vašimi blízkými posilníte své vzájemné vztahy, podstoupíte mnoho zapeklitých situací a na konec se jako jeden tým dostanete vítězně ven.