Wellness jako levný sen pro každou ženu

O víkendu plném masáží, koupelí, meditací a zábalech sní každá žena od nepaměti. Odpočinout si od ruchu velkoměsta, rodiny a práce potřebují čas od času všichni, jenže každý si nemůže dopřát častý odpočinek v drahých zařízeních, kde za tisíce korun strávíte maximálně pár hodin, jediná výhoda tkví v dostupnosti ve vašem okolí. Slevové portály ale nabízejí taková místa, která se specializují na relaxační víkendy či delší pobyty na atraktivních místech a mnohdy cena velmi překvapí.
odpočinek v sauně.jpg
Cena dokazuje, že wellness může být v současnosti opravdu pro každého , nejen pro bohaté lidi.
Nebojte se experimentovat při výběru nejvhodnějšího pobytu a vyberte si bohaté množství lázeňských procedur a relaxačních činností. Pokud máte muže, který takovýto druh stráveného času moc nemusí, vezměte svoji nejlepší kamarádku, uspořádáte tak menší dámskou jízdu, kdy si užijete chvilek bez svých protějšků. Mnoho žen by rádo strávilo wellness pobyt se svým miláčkem, bojí se ale, nebo ví, že by je víkend plný vitality nebavil a radši tak vezmou svoji kamarádku, než aby strpěli špatné nálady svých mužů.
Dejte si pozor na stravování a způsob vyzvednutí voucheru
Při výběru na slevovém portálu, který nabízí nejvýhodnější ceny, berte zřetel na nabízenou stravu. Můžete totiž zamluvit voucher, který neobsahuje žádné jídlo a mohlo by se stát, že by se vám relaxační pobyt pěkně prodražil! Většina ale obsahuje minimálně snídani nebo polopenzi, v nejlepším případě plnou penzi a za dobrou cenu lze sehnat i all inclusive a kromě pocítěné úlevy celého těla si užijete plno jídla podle libosti bez strávení celého dne u plotny.
relaxační svíčky.jpg
Stále se můžete setkat, i když dnes už méně než dříve, s možností vyzvednutí voucheru pouze v místě sídla firmy či slevového portálu, u kterého si pobyt vybíráte. A cesta z Chebu do Frýdku-Místku by vás tak přišla na další větší výdaj. V dnešní elektrizované době se ale upřednostňuje zasílání příloh do vaší emailové adresy se speciálním kódem, který nahlásíte při příjezdu na místo nebo při objednávce vámi vybraného termínu při možnosti, že voucher se dá uplatnit libovolně v určité době „od do“.