Zářit můžete i Vy

Také Vás občas rozčilují noční okna zářící do tmy plným světlem? Vím, nejsou to Vaše okna, která září. Ale jak je tedy možné, že při dnešní ceně elektřiny málokdo šetří. Vždyť takovou šetřivost musíte znát i ze své vlastní zkušenosti!
Přece také občas odběhnete od televizního programu, abyste zhasínali po svých potomcích, kteří si neuvědomují, kolik peněz se musí za spotřebu zaplatit! Je to prosté. Oni to neplatí. Leda, že byste jim krátili kapesné. Pak by možná začali přemýšlet. Ale neodbíhejme.

Když na to půjdete přece jen, jak se říká, od lesa, v osvětlených domech musí být nějaký háček. Že byste zazvonili u dveří a zeptali se, jak to, že všude svítí, a nikomu to nevadí?
Ne, to rozhodně nedělejte! Vypadali byste přinejmenším, jako bláznivý kolemjdoucí.

Odpověď na otázku, která právě nahlodává Vaši mysl, je prostá. Osvětlené domy zevnitř i zvenčí zajišťují LED světelné zdroje , které peněženku majitelů oněch domů nevyprazdňují přímou úměrou! Právě proto si mohou dopřát plné světlo, a to nejen o Vánocích!

Nakonec, kde je psáno, že by nemohl i Váš dům zářit do potemnělé ulice? A nemusíte si ani přibírat brigádu, abyste splatil spotřebu elektrické energie!

Takže to shrneme

Už se přestaňte nervózně dívat do rozzářených oken sousedů a přemýšlet o tom, kde berou peníze na provoz všech těch vnitřních i venkovních světel, a začněte úsporně svítit i Vy!

LED světelné zdroje jsou Vaše budoucnost ve světě úspor! Při koupi sledujte:
· rozhodně renomovanou značku LED žárovek,
· barvu světla,
· životnost světelného zdroje,
· patici s objímkou,
· i tvar LED světelného zdroje.
Potom si vezměte kalkulátor a zjistěte si faktickou spotřebu při stejné svítivosti Vašeho stávajícího osvětlení!

Budete velmi mile překvapen! Už víte, proč se všude svítí, a to zcela v klidu a pohodě?