Zaton Holiday Resort Beach

Přemýšlíte kam v létě na dovolenou? Děti mají prázdniny a vy je chcete vzít někam, kde si to užijí? Tahle volba je přímo pro vás. Oblíbenou destinací je Chorvatsko, můžete cestovat autem a cesta ani netrvá nijak zvlášť dlouho. No a v Chorvatsku je jeden resort, který se jmenuje Zaton Holiday Resort Beach a je pro děti rájem. Tento resort je tak veliký, že ho ani nemusíte opouštět. K dispozici máte ubytování v mobile homech, apartmánech, ale i v karavanech či stanech. Pláž je písečná a 1,5 km dlouhá, najdete na ní lehátka a slunečník (které si můžete pronajmout), sprchy, plážový volejbal, restaurace, vodní sporty (vodní skútr, banán, atd.), plážové bary. Do moře je pozvolný přístup, jste skoro v půlce a stále máte vodu po kolena, takže ideální pro rodiny s malými dětmi. To ale není vše!

Pláž

Při vstupu na recepci, kde se musíte jít zapsat, že jste přijeli, tak máte dlouhou cestu na které se nachází všelijaké obchůdky se suvenýry, ale také restaurace, bary, prodej ovoce a zeleniny, pekárna. Po cestě jsou i pánové, kteří nabízí plavbu lodí. Každý si tady najde to své na vyžití. Skvělé na tomto resortu je, že si můžete zaplatit i polopenzi, takže se nemusíte starat, co navařit. Snídaně bývají od 7 hod do 10 hod dopoledne a večeře jsou od 6 do 10 hod večera. Máte spoustu času na jídlo a nemusíte spěchat.

Kdo nemá rád jenom koupání v moři a ocení i bazén, tak tento resort opět boduje. Má k dispozici bazény ve kterých jsou různé atrakce pro děti jako například 3 různé skluzavky, vědro, které když se naplní vodou vás z ničeho nic ocáchne a ani to nečekáte, skokánky, ale i různé aktivity ze strany hotelu, jako jsou animační programy. Vodní aerobik jak v moři, tak i v bazéně.

Procházka, přístav

Kousek od bazénu je velký amfiteátr, kde se každý večer pořádá nějaká zábava pro děti, většinou to bývají vystoupení jako je lví král, Aladin, ale také oslava Zatonina (to je dráček, maskot resortu), různé taneční vystoupení u kterého můžou tancovat i děti. A když už vás představení nebaví, můžete jít hned o kousek dál, kde jsou autíčka pro děti, menší kolotoč a nebo prostě jít spát, protože věřte, že po celém dni, budete rádi, že spíte. Tolik zábavy, kolik tam je, je až neuvěřitelné. Kdo by si přece jen chtěl odpočinout, tak je zde i dětský koutek pro děti, kde je můžete nějakou chvíli nechat a užít si chvilinku o samotě.

Co se týče ceny, tak ta je v tomhle případě individuální, protože jsou různé varianty ubytování a také záleží na každém, jestli chce k tomu i polopenzi, snídani a nebo nic. Záleží i na tom, jestli ubytování domlouváte přes cestovní kancelář nebo na vlastní pěst. No a na vlastní pěst to vyjde vždy levněji.