Zdraví a my

Je opravdu mnoho typů lidí a rodin a také mnoho různých typů životních stylů, kdy někdo žije životní styl takový, že žije ze dne na den a vůbec nemá žádné hodnoty anebo různé věci, které by dělal každý den. Tomu se říká taková denní rutina a životní styl. Já bych vám chtěla popsat jeden životní styl jedné rodiny chata která bydlí o čtyři nebo pět domů dál ode mě. Je to opravdu hrozné. Oni vůbec nemají žádnou rutinu nemají nic, co by se dalo nazvat zdravým životním stylem. A opravdu hodně mi vadí, když otec rodiny s dětmi popíjí velmi často alkohol. Ale kdyby si třeba dal jedno nebo dvě piva za den, tak neřeknu a docela to taky pochopím, protože ten pár má opravdu složitou práci, a ještě chodí na brigády.

Pozor na alkohol a zdraví.

Jenomže ten pán, otec od rodiny si vždycky dá za den třeba pět anebo sedm piv. A to je opravdu až moc! Podle mého názoru je to opravdu hrozné a tohle už je podle mého názoru taky alkoholismus, což mi je potom líto těch dětí. Vždycky mi jich bylo líto, protože takový životní styl se nehodí vůbec pro nikoho. I pro samotného alkoholika to samozřejmě není dobré, alkohol opravdu ničí rodinu a taky zdraví lidí. Nabídka oblíbených dámských náhrdelníků, jako jsou přívěsky, chokery a chain necklace. Nakupujte šperky z různých kovů a drahých kamenů pro každou příležitost

Každý má své hodnoty.

Tak jsem si řekla, že se ho na to zeptám. Ani nevíte, jak byl na mě agresivní a zlý. Až jsme z toho byla dost vykolejená. Potom, když jsem viděla ty děti, jak se chovají, tak mi z toho bylo úplně úzkost, protože ty děti v tak mladém věku, kterém bylo deseti až čtrnáct let, tak byly tak hodně a sprostý, že mě z toho bolelo u srdce. A jsem ráda, že já vedu jiný životní styl, jsme sociálně schopní v rodině a taky máme peníze a zdravou stravu, zatímco tam ta rodina se stravuje pouze na uzeninách na polotovarech. A to není vhodné. Podle mého názoru je tohle opravdu špatný životní styl a ukázka dětem do života. A já jsme taky moc ráda, že mě moje rodina vychovala dobře a ví, že zdravý životní styl je správný.