Zajímavá práce

Registrace léčiv je hodně skvělá a velmi zajímavá práce. A já se vám moc ráda svěřím, že tohle byla moje úplně první práce. tedy když nepočítám obyčejné malé krátkodobé https://cs.wikipedia.org/wiki/Kr%25C3%25A1tkodob%25C3%25A1_p%25C5%25AFj%25C4%258Dka brigády, které jsem dělala za studia a taky o prázdninách. A taky se musím přiznat, že když se mi nechtělo pracovat celou dlouhou pracovní dobu, tak jsem se zapsala jen na brigády místo klasické práce, kde bych byla celých nudných osm hodin denně. Koho to může bavit? Nicméně se to ale musí dělat, pokud člověk chce peníze, aby mohl splácet své závazky a platit složenky. A taky pojištění na důchod. Pracovat se prostě musí. Registrace léčiv pro mě ale byla docela první volba.

Léky a vitamíny užívá hodně lidí.

Mám vystudovanou střední školu zdravotní, a tak bylo docela jasné, že se asi budu ve zdravotnictví orientovat. Ze začátku jsem nechtěla, ze začátku jsme chtěla jenom cestovat a si jako každý mladý člověk po škole. Jenže na to nebylo moc peněz. A jen tak někam jenom na den? To se mi vůbec nechtělo. A tak mi nezbylo nic jiného než pracovat. A pěkně nudně dlouho! Ale pak si budu moci hodně cestovat a splním si tak sen z mládí. A to za to přeci jistě stojí. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Registrace léčiv byla první nabídka, kterou jsme vzala. Zdála se mi naprosto dokonalá a taky se mi moc líbilo, že na pozici registrace léčiv nebudu zažívat nudný stereotyp, jak jsme si myslela.

Registrace léčiv je důležitá.

Víte, nesnáším nudu a stereotyp, takže tato práce byl jako můj sen. Bylo to super. Taky musím říct, že můj první den na pozice registrace léčiv byl perfektní a vůbec jsme se nebála a nenudila. Tady taky v této práci vyšlo najevo, že nebudu dělat denně to samé, ale že taky budu potkávat denně příjemné lidi, se kterými si mohu samozřejmě popovídat. To je něco pro mě. Myslím, že tato pozice registrace léčiv by zaujala všechny. Takže pokud hledáte zajímavou práci, kde si najdete i přátele, tak tato pozice je jako pro vás.